Знання задарма: 5 місць у Києві, де можна безкоштовно вивчити англійську

its-easyНавіть якщо бажання не зістиковується з фінансовими можливостями – є вихід, принаймні, з вивченням англійської. В Києві є принаймні 5 місць, де можна попрактикувати англійську мову абсолютно безкоштовно

«British Council», «International House», «GreenForest», чи все-таки репетитор? Вибираючи кращий, у співвідношенні ціна/якість, варіант для вивчення англійської я абсолютно випадково натрапив на пропозицію, де пункт «ціна» просто-напросто був відсутній. Таким чином ( тобто задарма ) вже більше трьох місяців, благополучно вивчала англійську одна моя знайома. Вона обмовилася, що це якась релігійна громада на чолі з американцями, які емігрували в Україну. «Напевно якісь мормони» – подумав я, і в голові відразу ж стали миготіти картинки, на яких я разом з десятком членів клубу співаю пісні в дусі «We love Jesus».

Тим не менше, я все ж таки вирішив піти на розвідку. Додали мені впевненості слова все тієї ж знайомої про те, що це ніяка не секта, і одурманювати мій розум ніхто не збирається.

Знаходиться, для кого speaking club, а для кого церква в 10 хвилинах ходьби від метро «Святошино». Слідуючи вказівкам, після недовгих мандрів я опинився у мети. У нічим непримітної багатоповерхівці, без будь-яких розпізнавальних знаків розташувалося потрібне мені приміщення, яке виявилося невеликою квартирою з класом для розмовного клубу.

Модераторами Speaking club були двоє чоловіків середніх років, зовні дуже схожі з моїми уявленнями про американців. Познайомившись з новачками Джон (ім’я одного з модераторів) запропонував дві теми для обговорення, і кілька хвилин кожному присутньому, щоб висловитися. Забігаючи наперед скажу, що теми найчастіше досить прості, і вимагають мінімальних знань в англійському для підтримки розмови. Це щось на кшталт: «Болгарія або iphone», або ж «Що б ви купили поїсти маючи в кишені всього 10 грн.»

Джон, відмінно володіє також і російською, тому в разі чого допомагав знайти потрібне слово. В цей час другий, назву його вчитель, розмовного клубу записував всі помилки промови ораторів, і в наслідку їх аналізував. Дуже ефективна практика, оскільки поряд з розвитком розмовних навичок опановуєш ще й граматикою.

Найбільше мене здивувало те, що за 2 години я не почув ні слова, про що-небудь пов’язане з релігією. Урок був веселим, ненав’язливим, і, що найголовніше – корисним ( з погляду вивчення мови, зрозуміло).

Заняття в «The English club fun» проводяться щовівторка о 19.00 за адресою Бульвар Вернадського, 4 (вхід з двору). Двері відкриті для всіх бажаючих. Більш детальну інформацію можна отримати у все того ж Джона – (063 ) 477-09-95

Language Exchange club Kyiv. Розмовний клуб, де можна попрактикуватися не тільки в англійській, а й в французькою, іспанською, німецькою, польською, а також у російській і українській мовах. Час і місце зустрічі змінюються, але найчастіше це 19.00 і «Пузата хата» на «Контрактовій» або «Хрещатику», фастфуд в Дрімтауні 2 на М. «Мінська».

Щоб не прогадати, краще попередньо ознайомитися з анонсами на сторінці в Facebook.

Friday night speaking club. Розмовний клуб називає себе «біблійним», тому теми для обговорення носять морально-етичний характер. «Priorities», «End of the World», «The importance of life» – ось невеликий список тем, які вже підіймалися модераторами. Ними (модераторами) виступають волонтери з англомовних країн.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційній сторінці Вконтакті. Зустрічі проводяться по п’ятницях о 19.00, за адресою вул. Басейна 1/2 ( м. «Хрещатик» )
Телефон – ( 044 ) 581-19-89
free_en_k
Free English discussion club. Міжнародна мережа клубів англійської мови пропонує зустрічі як у форматі розмовного клубу, так і у формі перегляду фільмів англійською. Зустрічі з native speakers (носіями мови) проходять часто по п’ятницях о 19.00, поруч з метро «Дорогожичі».

Для того, щоб отримати інформацію про майбутні зустрічі потрібно відправити лист з проханням про підписку на розсилку за адресою sfhs7777@yahoo.com.ua
Телефон – ( 063 ) 279-59-11, сайт: english-clubs.net

Ну а попрактикувати вуха можна в Американській бібліотеці при Могилянці на вулиці Волоській, 8/5, в 116 кімнаті 4 -го корпусу. Щоп’ятниці о 18.00 там демонструються англомовні фільми без субтитрів. Для новачків – вхід безкоштовний, річний абонемент обійдеться у вельми символічні 20 гривень.

Це переклад з російської статті Макса Вороб’я “Знания даром: 5 мест в Киеве, где можно бесплатно выучить английский” на kiev.vj.ua