Європейська школа кореспондентської освіти (ЄШКО): огляд умов навчання

Вітаю! Гарна новина – щоб вивчити іноземну мову, або нову професію, не обов’язково кудись їхати. В Україні давно і успішно працює Європейська школа кореспондентської освіти, яка робить можливим навчання вдома з отриманням Свідоцтва та контролем знань. Про її ефективність, я переконався на власному досвіді, про що напишу нижче. А зараз, розглянемо в цій статі питання: «що таке ЄШКО і з чим його їсти?» 🙂

Школа з поштової скриньки: як це працює?

Все дуже просто: після подання заявки на курс, вам додому на пошту (або на і-мейл) прийде пробне заняття. В ньому буде описано схему навчання та дано навчальні матеріали зі зразком контрольної. Ви пробуєте, і якщо вам це підходить, замовляєте повний курс по своїй темі. Таким способом можна вивчити, наприклад, англійську мову вдома, або ще щось що вас цікавить.

Метою ЄШКО (англійська назва European School for Correspondence Courses) є: надати освіту кожному, незалежно від його компетенції, віку, рівня життя, професії чи стану здоров’я. І цю мету, треба сказати, школа успішно досягає. Щоб навчатись в ЄШКО вам потрібна буде лише поштова скринька або підключення до Інтернет (причому підійде навіть повільне з’єднання).Методика навчання розроблялась протягом більш ніж 20-ти років. Студенти отримують пакети занять поштою. В них є книги, компакт-диски або DVD, домашні завдання і додаткові навчальні матеріали. Весь об’єм навчальних матеріалів був розроблений з ціллю щоб дати студентам швидкі результати і зберігати їх мотивованими.

Після проходження кількох занять, десь раз на місяць, вам пропонується здати контрольну роботу. Це можна зробити через Інтернет або звичайну пошту.

ЄШКО має велику мережу спеціалізованих вчителів. Кожен з яких піклується про корекцію та підтримку знань кожного студента. Після перевірки контрольної, ви отримаєте зауваження та виправлення помилок (якщо вони будуть) до неї.

Вчи де і коли хочеш: як проходить навчання?

Тут теж нічого складного. Наприклад, курс «Англійська для початківців EXTRA українською» складається з 20-ти занять. Пакет з заняттями і контрольна надходять – раз на місяць. Навчальні матеріали і темп їх надсилання розроблені спеціально для найшвидшого результату і головне – щоб було цікаво! Можна пришвидшити або сповільнити темп навчання: отримувати два і більше занять при бажанні. Щоб пройти курс і опанувати англійську, достатньо займатись 20-30 хв. щодня – що може бути простіше!?

Вчи що тобі до душі: обирай з 50+ курсів

Опишу тут лише деякі з курсів ЄШКО. Ви можете скачати собі пробне заняття з курсу, перейшовши за посиланнями. Доречі, за скачування пробних занять постійно розігрують призи, цього місяця – ноутбук, минулого – iPad. 😎

Мовні курси:
Англійська для початківців EXTRA українською мовою
Англійська для середнього рівня EXTRA
Англійська для вищого рівня
Ділова англійська
Англійська для дітей-1 українською мовою
Німецька для початківців EXTRA
Ділова німецька
Німецька для дітей
Італійська для початківців
Польська для початківців
Польська для середнього рівня

Мистецтво та дизайн
Курс крою та шиття
Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою
Мистецтво фотографії
Квітковий дизайн

Фінанси та облік
Основи бухгалтерського обліку українською мовою
Бухгалтерський облік на ПК v.8
Фінансовий облік за міжнародними стандартами

Бізнес-менеджмент
Як розпочати власну справу (!)
Туристичний бізнес
Менеджмент організацій
Менеджер з логістики

Комп’ютерні курси
Користувач ПК за європейськими стандартами (ECDL)
Web-дизайн
Вступ до програмування

Офіс-менеджмент
Менеджер з кадрів і по заробітній платі
Секретар-референт
Офіс-менеджер
Міжнародне діловодство (International secretary)

Маркетинг, реклама, PR
Журналістика
Фахівець з маркетингу
Менеджер з питань зв’язків із громадськістю
Менеджер з реклами

Музика та мистецтво танцю
Мистецтво сучасного танцю
Граємо на клавішних інструментах
Вчимося грати на гітарі

Плати менше – отримай ВСЕ: ціни і оплата

ЄШКО йде на зустріч студентам готовим навчитись нової мови або професії. Якщо ви замовите повний курс одразу через їхній сайт, то отримаєте знижку 40% на все навчання. 😀

За таких умов, навчання, скажімо, Англійської (або будь якої-іншої мови) для початківців коштуватиме лише 99-110 грн. на місяць.

Ціна «Крою та шиття», «Майстер манікюру та педикюру», «Користувач ПК», «Основи бухобліку», «Секретар-референт», «Менеджмент організацій» – ще нижче. Як на мене, це чудовий шанс опанувати нову спеціальність!

Платити за навчання можна щомісяця або одразу за весь курс. Про все можна домовитись при замовленні навчального курсу. Навіть за оплату переказом в онлайні. Вказані ціни уточнюйте тут.

just_b_download just_b

Особисті враження: воно того варте!

Свого часу і мені довелось вивчати англійську в ЄШКО. То були 90-і роки і в школі ще не було вчителя англійської мови. Батьки вирішили знайти гроші і купити мені курс англійської мови. Щомісяця я отримував бандерольку з книгами, дисками і додатковими матеріалами, писав контрольні.

Коли згодом до школи прийшла молода вчителька, вона була приємно здивована моєю англійською. Ми з нею були чи не єдині у всій школі хто міг поспілкуватись англійською!

Зараз ті основи, які я отримав ще тоді в ЄШКО, допомогли мені розвинути знання англійської та розмовляти на ній з іноземцями і читати книги англійською.

Пропоную і вам писати ваші зауваження, відгуки або питання по навчанню в школі, нижче. Це допоможе навчатися і вам, і тим хто захоче навчатись після вас 😉 !