Цікаво і корисно вивчити англійську за допомогою виступів на TED.com

Ще одним цікавим способом вивчення англійської поряд з подкастами є перегляд виступів на конференції  ТЕД. ТЕД – це постійні конференції англійською, що мають на меті поширення досвіду. Це відображено в девізі ТЕД: «Ідеї варті поширення».  Люди, науковці, політики та видатні діячі розповідають про певний досвід: нові відкриття, хитрощі повсякденного життя, нову технологію, або просто надихають своїми прикладами з життя.

Після проведення конференції, записи виступів публікуються на сайті ted.com для безкоштовного перегляду. Лише уявіть собі: просто зараз ви можете зайти на сайт і переглянути виступ англійського професора про те як звичайна школа вбиває творчість в людині. Цей ролик до вас за 8 років вже переглянули 25 з половиною мільйонів людей з усього світу! А дивитись всі відео можна з субтитрами. Деякі відео мають субтитри українською.

Абревіатура ТЕД (англ. TED) означає Технології, Розваги, Дизайн (Technology, Entertainment, Design).  Це слова з назви – основні напрямки, які початково (в 80-х роках 20 ст.) були темами для виступів. Зараз їх тематика  набагато ширша.

Тому, ТЕД є дуже цікавим і корисним засобом вивчення англійської. Дивлячись виступи, разом з вивченням англійської можна дізнатись багато нового та корисного.  

Ось так можна ввімкнути субтитри (клікніть для збільшення):
ted_how

Дивіться також:Найпопулярніші доповіді конференції TED,
Цікаво та з користю вивчити англійську за допомогою виступів на TED.com
,