Щоденник

Як все було

Тут ви можете прослідкувати хід подій пов’язаних зі створенням та розвитком проекту.

Нижче буде перший запис. Сьогоднішнім (03.09.12) числом я опишу хід створення і розвитку проекту. Далі записи йтимуть в хронологічному порядку по зростанню.

В майбутньому планую постійно (принаймні раз в тиждень) описувати змін і досягнення.

число 14, місяця грудня, 2014 року

Чудовий день, чудове свято)

За час з останнього запису на сайті з’явилось ще трохи статей. Дякую всім хто їх читає, хоч, як каже моя дівчина, вони занадто довгі і складні!

Також за цей період все таки ознайомився з основами ВП та створення сайтів. Завдяки відеокурсу «Як створити блог на WordPress своїми руками» з цього сайту: Перший Український Веб-дайджест Олега Волощука  я зрозумів як багато помилок допустив запускаючи сайт. Планую виправити.

Замінив плагін поширення в соцмережі. Тепер він легший і швидший. Проте, на жаль, лічильник поширень обнулились(: Прошу якщо вам сподобалась стаття, не соромитись поширювати її в соцмережах!

Спостерігається якась дивна робота Яндекса. Копіпасти моїх статтей він розміщує в топі результатів пошуку, оригінал, з цього сайту, десь глибоко в….. (в кращому випадку). Сумно.

О, нарешті зрозумів як ставити таймер на публікацію в соцмережах. Тепер в групах Живо в соцмережах буде більше якісного контенту, зацініть пост ФБ по сьогоднішній темі кохання! 

Кохаймося!

14.10.2013

Таки так, Живо.ін.уа більше року. Відвідуваність росте (незважаючи на те, що я довгий час не писав нового(: Вірю що все-таки сайт став корисним.

Додав рекламу (хоч перекриє витрати за хостинг, в надії – принесе прибуток). Без фанатизму: реклама просто буде присутньою, але не буде головною метою існування сайту.

Оновив топові статті проекту та доповнив їх тематику новими статтями: про переробку батарейок та про вивчення англійської.

22.10.2012

З часу останнього запису відбувся обвал відвідуваності: останні 3 тижні (до останньої П’ятниці) відвідуваність була в середньому не вище 20 відвідувань/день. З П’ятниці трапився стрибок який я не можу нічим пояснити – 120-150 відвідувань/день)

– 103 перепублікувань  ВК і 196 FB на статтю «куди здавати батерейки на переробку»?

Не виходить розвивати ресурс так як би хотілося – проекти в офлайні забирають своє. Думаю залучити когось ще для роботи над ресурсом.

Дякую всім за коментарі та побажання!

06.09.2012

Досягнення:

  1. запрацював твіт-канал: @Zhyvoinua, підписуйтесь.
  2. 45 перепублікувань з ВК на статтю «куди здавати батерейки на переробку»?
  3. перші позиції в результатах пошуку Гугл на запит «доповіді TED».
  4. додаткові публікації в спільноті «Живо» ВК: відео і релізи кінострічок, приєдналися нові учасники. Приєднуйтесь!

Аналітика Гугл приємно дивує: в середньому 40 оригінальних відвідувачів! Частіше всього читають «Щоденник», «Про проект», «куди здавати батерейки на переробку» та «Найпопулярніші доповіді TED» – неочікувана увага до тих сторінок, про які я навіть не думав.

03.09.2012

Отже, поточні досягнення:

  1. 25 перепублікувань з ВК на статтю «куди здавати батерейки на переробку»?
  2. третя позиція в результатах пошуку Гугл на запит «куди здавати батарейки».
  3. зроблено нормальну систему коментування.

Плани

  • Зробити нормальний єдиний для всіх сторінок стиль відображення.
  • Нові запис (розробляються декілька задумок).

Пізніше додам статистику відвідувань.

Як це було…

Вибір платформи

Отже, в серпні я довго експериментував і шукав засоби для реалізації свого задуму про переклад на українську дуже гарного англійського блогу про персональний розвиток.

Спочатку був безкоштовний тестовий хостинг на WordPress. Мені він сподобався. Але випадково я почув що ВП частково платний і за потрібні речі треба буде платити (це виявилося неправдою). Тому потім була Joomla. Вона мені сподобалася більше ніж ВП через свою зрозумілість і чіткість в налаштуваннях: якщо щось налаштував то це надовго.

Та я в чомусь не розібрався і просто зупинився на ВП.

Вибір публікацій

І 13.08.2012 зробив першу піблікацію. Як і було задумано – це переклад статті з англійської, яка видалася мені цікавою і корисною. Та от дивна річ – при перекладі стаття втратила свій… вогонь чи що? Здається все на місці – правильні слова, суть. Та це вже не те.

Я починаю шукати щоб таке написати дійсно цікаве? В той період написав статтю про Стівена Кові.

20-ті числа серпня

Паралельно шукав засоби для покращення ресурсу. Встановив плагін для SEO (оптимізації сайту для пошукових систем): All in one SEO Pack.

Публікую статтю про те чому важливо і куди здавати батерейки на переробку. Згаданий плагін дуже допоміг – ця стаття на третій позиції в результатах пошуку Гугл на запит «куди здавати батарейки».

Виявляється нова проблема – стилі. Візуальний редактор ВП зручний такий з виду, та насправді він подає текст як попало, а не так я треба. Код HTML доводить мене до сказу. Як-не-як довожу текст до більш-менш нормального вигляду.

Публікую цікаві (правда на дуже банальні теми) статті ще не перекладені або невдало перекладені на українську: чому не потрібна робота і чого не підвищують зарплату.

Соціальні мережі.

Десь тоді до мене приходить думка про інтеграцію з ВК. Я реєструю спільноту Живо.in.ua. Пізніше налаштовую соціальний плагін ВК на проекті. І вже через ВК починаю поширювати інформацію про батарейки: спочатку зробив 5 постів на стінах спільнот, які поширюють інформацію про збір батарейок в різних містах. А сьогодні зранку (03.09) вже було 25 посилань з ВК!

В спільноті створив також захід – «Реліз “Живих” кінострічок», щосереди о 17.15 там будуть викладатися релізи особливих кінострічок (детальніше тут).

Думаю далі продовжувати публікувати статті по темам які слабо освітлені українською мовою. Публікую найпопулярніші доповіді конференції TED та узагальнену інформацію про те як вивчити англійську онлайн.

Є що сказати? Пишіть мені в «Зв’язок» (клік по зображенню)

… тут думки знаходять шлях до реалізації