Про проект

Мої вітання! Читайте Щоденник проекту щоб слідкувати за місцевими змінами (клацніть моє зображення)

Отже, це він – перший запис) Як на мене, краще всього тут сказати для чого це все було задумано?

Для чого?

Генеральна мета проекту Живо – бути простором, де думки знаходять шлях до реалізації.

Чому?

Це сталося так: весною, вивчаючи англійську я випадково натрапив на цікаві англомовні статті і паралельно читав різні книги, шукаючи рішення певних ситуацій які склалися тоді в моєму житті.

Взагалі я упереджено і вкрай критично ставлюся до всіляких течій різних там Великих коучерів і Гуру, але що найбільше запам’яталося в цих статтях – це їхня якість. Ну здавалося б нічого такого: хтось просто сів, добре подумав і записав свої думки в узагальненій формі. Та от не знаю чому, та щось в цьому є, щось що відкликається ехом… Більше того серед них були такі що значною мірою відтворювалися в ведучій статті одного з передових українських тижневиків. І я задумався над тим що якщо мої чуття вірні і це дійсно цінні статті, то й інші теж би їх оцінили.

Тому тут часто будуть зустрічатися перекладені статті із тих що більше всього мені сподобалися під час моїх навчань, деколи можливо будуть просто записи з моїми спостереженнями і думками.

Що далі?

Наразі я ще не до кінця уявляю в що переросте цей ресурс через певний час – щось дійсно цінне (було б добре), чи може чергове звалище інфосміття. Що ж, час і життя покаже. А поки запрошую до ознайомлення: на головній розміщено останні записи, в «просто сторінках» – сторінки, які не публікувалися на головній.

ВКонтакті щосереди о 17.15 будуть відбуватися релізи «“Живих” кінострічок».

Звідки ця назва?

Назва Живо родилася ось як: я думав як назвати цей блог? Адже всі знають: як корабель назвеш, так він і попливе. Хотілося якусь оптимістичну назву, яка вселяє ентузіазм (кажуть з грецької це слово означає мати частину Бога в собі). Я недовго думав, хотілося щось пов’язане із життям… життя… живо?.. живо в Україні! Живо.ін.юа  Що значить живо? Подивився словник – підходить! Значення цього слова – яскраво, енергійно, сповнено сили. Нехай це і буде призначенням блогу – давати насичення, давати відповіді і допомогу.

Що це за сова?

Від сьогодні, 03.09.2012, ви  можете отримувати підказки від господаря проекту – Сови. Там де є його зображення ви знайдете поради і підказки, які краще зорієнтують вас на сторінках проекту.

Важливо: будь-яка інформацію, розміщена на ресурсі zhyvo.in.ua не є однозначним закликом до певних дій чи бездіяльності – відповідальність за її використання у Вашому житті та вчинках повністю покладається на Вас. Тому будь ласка, ставтесь свідомо і критично до всього, про що дізнаєтеся тут.

На випадок появи у вас відчуття що вам є що сказати – сміливо коментуйте записи, або відправляйте повідомлення в розділі «Зв’язок».

Є що сказати? Пишіть мені в «Зв’язок» (клік по зображенню)

Дивіться також: Щоденник проекту

 

… тут думки знаходять шлях до реалізації