Почати говорити англійською в Клубі мовного обміну (Language Exchange Club)

speak_english)Ця стаття розповість про участь в Клубі мовного обміну (англійською «Language Exchange Club», LEC). Цей клуб є мережею спільнот людей, що зустрічаються в наперед визначених місцях в домовлений час та спілкуються між собою англійською чи іншою мовою (є зустрічі на різних мовах). Майже щораз на таких зустрічах можна зустріти носіїв іноземної мови.

Участь в клубі є безкоштовною і не потребує реєстрації. Все максимально просто: треба просто знайти на цьому сайті найближчу зустріч, прийти, привітатись і далі просто спілкуватись. Тут немає викладачів або учнів. Кожен за можливості допомагає один одному. Проте, в кожній окремій групі є волонтер-координатор, який тримає контакти з новачками та вирішує питання з місцем проведення зустрічей. Тема зустрічей часто відсутня, але можуть створюватись тематичні зустрічі: економічного, літературного, філософського спрямування.


Відеорепортаж про клуб

Історія LEC
За інформацією з офіційного сайту, мовний клуб обміну (LEC) було розпочато у квітні 2009 року в Києві двома українцями , французом і американцем , які зустрілися поговорити на різних мовах.

Шість місяців по тому, у листопаді 2009 року, засновники почали втілювати своє бачення спільноти LEC для культурного та мовного обміну з участю місцевих жителів і іноземців по всій Європі. Зусилля були спрямовані на просування концепції LEC в інших містах (Львів, Краків і багато інших).

Значний прогрес був досягнутий через три роки з моменту першої зустрічі в квітні 2009 року. Станом на початок 2012 року, клуб не тільки організовує близько 20 зустрічей щотижня на близько 15 мовах в Києві, а й завдяки його зусиллям, мовні зустрічі проходять в 20 містах по всій Україні, Польщі та інших європейських країн.

its-easyОкрім покращення навиків англійської мови, на таких зустрічах корисно послухати людей з інших країн. Багато хто з них працює в Україні або подорожує по світу і у них є дуже-дуже багато що розповісти. Тож будьте сміливими, беріть участь в зустрічах та починайте говорити першими!

Якщо ж поблизу не знайдеться зустрічей, не баріться започаткувати власну, як це зробити описано на сайті клубу.

На зустрічах клубу можна вдосконалити свої навик активного слухання та мови. Якщо ви вивчаєте мову самостійно, то в онлайні можна найти вдосталь ресурсів для розвитку слухання: подкасти та канали YouTube. Через соціальні мережі та сайти знайомств можна знайти співрозмовника-іноземця з іншої частини планети.

*Для киян і гостей столиці раджу статтю по темі: “Знання задарма: 5 місць у Києві, де можна безкоштовно вивчити англійську”*

Успіху!

HTML Map

Читайте також:
Книги англійською мовою.
100 способів ефективно вивчити англійську мову самостійно.
Говорити англійською онлайн.
10 цікавих подкастів для самостійного вивчення англійської.
9 безкоштовних каналів для вивчення англійської на YouTube.

… тут думки знаходять шлях до реалізації