Найкращі сервіси для вивчення іноземних мов

Живо! зібрав для вас найвідоміші соціальні мережі і сервіси, завдяки яким ви зможете поліпшити знання іноземної мови.

Не секрет, що вивчення іноземної мови сьогодні є вже життєвою необхідністю для кожної освіченої людини і хорошого фахівця у своїй справі. І як не намагалися нас вчити в школі за застарілими підручниками, так і не змогли по-справжньому розговорити. Проте ніколи не пізно починати вчитися самостійно!

Запорукою успіху у вивченні, як і раніше є практика і найкращим варіантом у цьому випадку залишається спілкування з носієм мови. В описаних нижче соціальних мережах ви зможете знайти собі співрозмовника по інтересам і захопленням, а заодно і попрактикуватися в знанні мови.

Більшість з описаних сервісів безкоштовні, або потребують доплати за розширену функціональність. Також ці сервіси підтримують багатомовні інтерфейси, тому спробуйте знайти зрозумілу вам мову.

Мовні соціальні мережі

Переваги для вивчення іноземних мов в спеціалізованих соцмережах:

  • живе спілкування з носієм тої мови, яку ви вивчаєте. Це може бути листування, або звичайна онлайн-розмова “як в скайпі”;
  • колективне навчання. Навчайтесь разом з друзями, находьте друзів в мережах, це підвищить якість навчання та зробить його набагато цікавішим!
  • легкий доступ до носіїв іноземної мови, які володіють нею на високому рівні та допоможуть вам вивчити її;
  • нові знайомства. Вивчаючи іноземну мову і допомагаючи вивчати вашу рідну мову іноземцям, ви 100% заведете знайомства, які стануть вам в пригоді;
  • до кожної з описаних мереж є додатки для мобільних пристроїв. Вони допоможуть вивчати іноземну будь де і будь коли.

Сервіс для роботи над письмовою мовою

1Для що вже освоїли ази мовної практики Lang-8 пропонує прекрасний у своїй простоті хід. Користувач пише текст на мові, яку вивчає, після чого за текст береться носій відповідної мови, що вносить до нього відповідні правки (або не вносить, якщо ви примудрилися не зробив жодної помилки).

Мережа ідеально підходить любителям граматики або тим, кому для впевненого говоріння потрібно спочатку отримати санкцію – переконатися, що принаймні написано все правильно. З чисто психологічної точки зору це дуже правильно, головне – вчасно згадати про необхідність освоювати усну практику.

Мови: є носії мов з 190 країн.

Друзі по листуванню

2Особливість мережі Interpals – величезне інтернаціональне співтовариство, що будується за принципом Фейсбук або будь-якої іншої соціальної мережі, але з наголосом на вивчення мов. Для швидкого знайомства необхідним є лише базовий рівень володіння мовою, а мотивацію для занять не доводиться шукати за межами сайту, адже там так багато цікавих людей!

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Практика ! Практика ! Практика !

3Sharedtalk.com – соціальна мережа, яка може допомогти у вивченні будь-якої іноземної мови. Особливо він підходить тим, хто вже непогано розбирається в мові і хоче попрактикуватися з носієм мови, хоча це і необов’язково. Сайт зроблений, мабуть, найвідомішим виробником електронних систем вивчення мов Rosetta Stone. Досить зареєструватися, ввести параметри пошуку партнера: рідна мова і мову, яку вивчаєте, і з’явиться список відповідних варіантів із зазначенням країни, віку, статі та коротким резюме.

Важливий момент! Навіть два.
Зверніть увагу на графу «Рідна мова». Іноді в ній зазначено більше 2 мов. Часто деякі користувачі включають англійську або інші мови в список рідних, якщо просто вважають, що достатньо побіжно розмовляють на них. Але це аж ніяк не означає, що вони не роблять тих же помилок, що і ви. Зверніть увагу і на кількість досліджуваних мов. Якщо їх дуже багато (наприклад, 5), то, швидше за все, користувач просто цікавиться ними. Задумайтеся, наскільки серйозно він готовий займатися кожною з них одночасно.

Livemocha

4
Політика міжнародної мережі Livemocha (читається “лайвмокка”:) – допоможи іншому, а він допоможе тобі. Перевагою сервісу є те, що основна увага на Livemocha приділяється живому спілкуванню, в процесі якого учасники вивчають як лексику, так і граматику. Для відкриття нових уроків та курсів потрібно використовувати жетони, що нараховуються за перевірку вправ інших користувачів.

Вправи, які не можуть бути перевірені програмою, розбирають носії мови. Роблять вони це не просто так, а в обмін на те, що хтось потім перевірить їх вправи. Чи вірити рецензії перевіряючого – особиста справа кожного, але досвідчені користувачі радять звертати увагу на рейтинги користувачів. Вивчення мови розбито на кілька етапів: кожен включає п’ять уроків, який складається з чотирьох обов’язкових вправ: вивчення нової лексики, виконання вправ на вивчене, письмове та усне завдання.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна. Але разом з цим діє і система жетонів, розплачуючись якими, учень може, наприклад, індивідуально позайматися з учителем, якого вибере сам. Також за $ 9,99 на місяць можна купити «золотий ключ», який відкриє доступ до всіх матеріалів.

Випадковий співрозмовник
5

Якщо вам подобаються швидкі знайомства, то сервіс Omegle вам припаде до душі. У цій мережі можна знайти співрозмовника за інтересами, однак будьте обережні, часто на такі сайти заходять любителі повеселитися, а не вчити мови. Ви також можете ввімкнути так званий Spy mode і поставити запитання по темі, на який будуть намагатися відповісти два випадкових співрозмовника.

Мови: 66 з розкладки Google

Соціальна мережа спілкування для з іноземцями

6Mylanguageexchange – реалізована мрія радянських дітей, ідеальний сервіс для пошуку «друга по листуванню». Тільки він виявиться не таким собі Джоном з бозна-звідки, а точно тим, кого ви захочете. Зайшовши на сайт, ви описуєте свого ідеального «партнера по мові», як його тут називають: вказуєте його рідну мову і мову, яку він практикує, а також країну, в якій йому бажано жити і приблизний вік вашого напарника. Решта – справа вибору: вибирайте вподобаного і відповідного за параметрами співрозмовника і шліфуйте свою французьку, німецьку або якої б то не було ще.

На сайті, згідно запевненням авторів, мешкає близько мільйона користувачів з 133 країн, вони вчать 115 мов. Коли живе спілкування набридне, можна спробувати пограти у всілякі словникові ігри, покопирсатись в місцевій бібліотеці або просто перейти на текстовий чат замість голосового.

Мови: 115, включаючи основні європейські та азіатські.

Соціальна мережа, що перетворює будь-якого носія мови в серйозного викладача

7

Сайт з дивовижною назвою italki пропонує вже освоєні нами живі чати і перевірку текстів. Головна відмінність від того ж Lang-8 – можливість давати професійні уроки бажаючим, записуючи їх у розклад і зв’язуючись в певний час.

Зверніть увагу. Більшість сервісів на italki безкоштовні. Не потрібно платити за пошук та спілкування з мовними партнерами на сторінках сайту. Робити записи в розділі «Блокнот», отримувати правильні відповіді і правки від інших користувачів нічого не буде вам коштувати. Абсолютно безкоштовно ви задаєте свої питання і отримуєте на них відповіді. Так само безкоштовні обговорення в групах, де ви практикуєте навички писемного мовлення з іншими учасниками спільноти. Але професійні викладачі та наставники спільноти беруть плату за свої заняття. Кожен з них призначає собі ціну самостійно. Заняття оплачуються так званими «кредитами italki» (ITC). Курс кредиту italki прикріплений до долара США: 10 кредитів italki =1 долару США.

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Світова спільнота Busuu

8Онлайн – спільноту для вивчення іноземних мов busuu.com створили 36-річний Адріан з Ліхтенштейну та 31-річний Бернард з Австрії, які вільно володіють трьома мовами кожен і вивчають по четвертому. За їх словами, вони намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення, який вони завжди знаходили дорогим, складним і нудним. Три принципу, на яких базується сайт: вчитися у носіїв мови, вчитися на оригінальному матеріалі, вчитися безкоштовно. Кожен член спільноти є не тільки учнем, але і вчителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, преміум- доступ – 4,49 € в місяць. Преміум-доступ відкриває доступ до відеоуроків, мовних тестів і можливості отримати сертифікат після проходження курсу.

Мови: іспанська, французька, німецька, італійська, російська, португальська, польська, турецька, арабська, японська, китайська та англійська.

Інтерактивні сервіси

Слова в обмін на фрикадельки

llСервіс LinguaLeo (Лінгвалео) створений за ігровою методикою: реєструючись на сайті, користувач стає володарем левеняти, якого зобов’язується годувати фрикадельками (які видаються за регулярні і ефективні заняття), може додавати друзів в правд і має доступ до джунглів – базі відео, аудіо та текстових матеріалів. Після реєстрації студент повинен самостійно вказати свій рівень володіння мовою і час, який готовий щодня проводити на сервісі. За допомогою цих даних буде будуватися діаграма прогресу, яка буде наочно показувати ефективність занять та їх інтенсивність.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, але можна купити «золотий статус», майже задарма (ціну уточнюйте), щоб мати можливість додавати необмежену кількість слів на день.

Для лінгвалео є розширення для вашого браузера. Підключивши його ви отримаєте змогу: 1. Отримувати переклад будь-якого слова одразу з контекстного меню вашого браузера, 2. Додавати це слово в свій словник для вивчення в Лінгвалео.

Мови: англійська.

eshko_big_hor_cups_done