Говорити англійською онлайн

Отже, ви вивчаєте або вже вивчили англійську та захотіли поговорити на ній. І тут діло за малим – знайти співрозмовника. Що ж це не так вже й складно.

Перш за все спробуйте знайти зустрічі Клубу мовного обміну поруч свого місця проживання. Це організовані безкоштовні зустрічі людей, які прагнуть спілкуватись англійською і таким чином покращити свої розмовні навички. Детальніше тут.

Якщо ж такі зустрічі вам не підходять, є варіант знайти співрозмовника для спілкування англійською в Інтернеті через Скайп або в інший спосіб.

Для цього раджу зареєструватись в мережі Couchsurfing, в ній є цілі групи людей, які не проти розмовляти з вами англійською (французькою, іспанською, німецькою) просто так або в замін того що ви з ними будете говорити своєю рідною мовою.

Ви реєструєтесь в Couchsurfing, знаходити потрібну групу, учасника групи і починаєте говорити з ним англійською по Скайпу або як домовитесь.

Інший варіант говорити англійською онлайн – знайти співбесідника через спеціальний сайт conversationexchange.com. Тут потрібно заповнити форму-запит для пошуку партнера для розмови: вказати його мову («Speaks»), мову якої ви можете його навчити («Learning»), місце проживання («Country» – країна та «Town» – місто) та тип спілкування («Face to face conversation» – особисте,  «Correspondence (Pen-Pal)» – через текстові повідомлення, «Using a chat software» – за допомогою програм для спілкування, Скайп тощо).

Участь безкоштовна та цікава з огляду на те що ви просто спілкуєтесь з такою ж людиною як і ви.

Приклад групи для вивчення англійської в Couchsurfing
Приклад групи для вивчення англійської в Couchsurfing

Пошук співрозмовника на conversationexchange.com
Пошук співрозмовника на conversationexchange.com

Читайте також:
Книги англійською мовою.
100 способів ефективно вивчити англійську мову самостійно.
Говорити англійською онлайн.
10 цікавих подкастів для самостійного вивчення англійської.
9 безкоштовних каналів для вивчення англійської на YouTube.


… тут думки знаходять шлях до реалізації