Фестивальне літо 2013

Наближається гаряче літо і саме час подумати де і як краще всього його провести. Як варіант – поїхати на фестиваль за шумним містом. На щастя тут є з чого обрати. Серед них є чисто музичні або мистецькі, етно чи антикомерційні), так і комбіновані. Тому вперед за новими враженнями!

Назва Тривалість Місце Опис

Трипільське коло

27-30.06 м. Ржищів, Київська обл. Мета: зацікавити Трипільською культурою (проводить неподалік від центру її розвитку).
Фестиваль об’єднує в собі екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, освітні, виставкові та інші культурно-розважальні та культурно-просвітницькі програми в стилі «етно».
Ніч у Луцькому замку 30.06 м. Луцьк Арт-фест поєднує імпровізовані лицарські бої та середньовічні розваги, театралізовані дійства, майстер-класи народних майстрів з гончарства, лозоплетіння, соломоплетіння, флористики та ковальства, дегустація та приготування національних страв.
Тарас Бульба 12-14.07 м. Дубно, Рівненська обл. Рок-фестиваль
Арт-Поле 10-14.07 с. Уніж Івано-Франківської обл. …Коли відчуваєш, що любиш — цих людей, цю музику, цей світ. Коли все раціональне кричить тобі, що варто зупинитися й відмовитися, а щось більше й невідоме веде тебе далі… В Космос? Навіть якщо ніколи не досягнеш результату, насолоджуйся процесом. Слухай птахів, поки ліпиш горщики. І тут вже не зрозуміло, що важливіше — горщик чи пташиний концерт. Роби, що хочеш! Роби, що любиш! Це і є життя. Хіба воно має результат? Будь-яке наукове відкриття, хороша п’єса і грандіозний концерт — це лише точка, пункт, момент усвідомлення, що підштовхує до подальшого руху — творення з Любов’ю. І неважливо, чи обов’язково буде результат — будинок, дерево, син, хоча це, звичайно, ідеальна ситуація:) Важливо, що Любов рухає світ у правильному напрямку.

Узвар

19-21.07 м. Хотин Чернівецької обл. Літній фестиваль на Дністрі –
19,20,21 липня, Хотинська фортеця, берег Дністра. Чудова нагода відпочити,послухати музику, поспівати у ватри!
Велике наметове містечко на схилах Дністра.
Етнофестифаль «Підкамінь» 8-12.08 с. Підкамінь,
Бродівського р-ну Львівської обл.
Концепція Етнофестивалю Підкамінь – сучасна українська фолькова музика на фоні неймовірної краси природи, монастиря, котрий пережив вічність, і усього енергетичного ландшафту Північного Поділля.
Захід 16-18.08 с. Родатичі
біля Львова
Міжнародний фестиваль ЗАХІД 2013 збере найкращі українські, білоруські, російські, молдовські, австрійські гурти. Проте незмінною залишається основна програма та ідея підтримки українського мистецтва та культури. Просторі поля всіяні травами, прохолода лісу, освіжаюча вода озер, життєдайне сонце – все навколо сприяє позитивному настрою. І посеред цього – сцени, з яких лунає музика.
 ФортМісія ?    

Respublica (Республіка)

13-15.09 м. Камянець-Подільський, Хмельницька обл. Ідея фестивалю –
Винести мистецтво поза стiни галерей, музеїв, академiй, на вулицi мiста, перетворивши  депресивні райони  міста на музей соціального  та територіального мистецтва.
Ми не погоджуємося з тим, який формат «культури» нам нав’язується телебаченням і радіо за мовчазною згодою держави.
Декомерцiалiзацiя суспiльного мiського простору. Створення мистецьких об’єктів. Менше парканiв, приватних зон, супермаркетів. Бiльше паркiв, мистецьких шкiл, музичних захoдiв.

ГогольFEST

13-22.09 м. Київ, неподалік метро Видубичі Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва.

Описи  взято з офіційних ресурсів, щоб не заважати вам формувати власні враження. Шукайте більше на інформаційних ресурсах. Якщо ж вже маєте досвід участі та враження, діліться ними в коментарях.