Де дивитись серіали і фільми англійською з субтитрами?

Серіали і фільми англійською мовою з субтитрами – хороший спосіб вивчити англійську мову з двох причин: цікаве відео може ще й навчити чогось нового, а субтитри допомагають нам більш докладно зрозуміти мову персонажів. За допомогою серіалів англійською ви занурюєтеся в середовище носіїв англійської мови і починаєте розуміти їх мову.  Це допоможе вам вивчити англійську самостійно.

Також завдяки серіалам англійською мовою ви легко засвоїте розмовні фрази і навчитеся спілкуватися на «побутовому», не формальному рівні.

Перевага серіалів над фільмами у вивченні англійської полягає в тому, що серіали коротші. Серіали легше дивитись і зрозуміти. Адже не кожен одразу зможе витримати 1,2 і більше години активного перекладу англійської мови з фільму, хоч яким би цікавим він не був. Тому краще почати дивитись короткі і цікаві серіали англійською з субтитрами, потім довші і згодом, коли відчуєте себе впевнено, дивитись все що забажаєте англійською мовою.

В цій статті я опишу ресурси, де ви зможете переглянути серіали англійською мовою з субтитрами онлайн, або звантажити їх безкоштовно. Додатково (дивіться в кінці статті) – ресурс з короткометражками англійською. Короткометражки часто набагато цікавіші за серіал чи фільм. В 10-20 хв. відео автор вкладає дуже багато, саму суть.

Онлайн ресурси

YouTube. Саме так. Просто заходьте на ютуб, знаходять те що цікавить і вперед! В більшості відео англійською на ютуб вже є вбудовані субтитри, просто не забудьте їх увімкнути. Це просто, це безкоштовно і доступно.

Толока від «Гуртом», український торрент. Для перегляду потрібно буде звантажувати відео.

Ororo.tv – на ньому є величезна кількість сучасних і не давніх серіалів на будь-який смак. Кожен серіал має серіали з вбудованим перекладачем. Якщо не знаєте якогось слова – просто наводите на нього і маєте переклад. Безкоштовне користування сайтом – лише одна серія на день, що цілком достатньо.

LinguaLeo.ru – це освітній портал. Серед інших матеріалів, легко знайдете серіали. Зручність користування цим сайтом в тому, що коли ви переглядаєте відео, у вікні ліворуч відображається весь текст відео. При наведені на невідоме слово  – миттєвий переклад з можливістю перенести слово на тренування для вивчення.

Групи ВК. Наприклад vk.com/thefriendsua – серіал «Друзі» з субтитрами. Користуйтесь пошуком ВК за назвою серіалу.

Ex.ua – шукайте і знайдете потрібні серіали з субтитрами для онлайн перегляду/завантаження.

Окремі серіали

Важливо, щоб серіал який ви обрали для перегляду, вас захоплював, вчив чомусь або просто був вам цікавий. Вибрати є чого – англійською знімають дуже і дуже багато. Щоб якось зорієнтуватись, я опублікував статтю лише з деякими з серіалів (поки тільки про науково-популярні). Можете переглянути її та обрати щось для себе.

Навчальні серіали

«Extra English» або «EXTR @» – навчальний серіал, знятий у Великобританії в 2006 році. Дуже цікава форма навчання: окремі серії навчають вас по розробленому навчальному плану. Ви просто дивитесь цікавий серіал і при цьому вивчаєте англійську. Шукайте також на Ютуб.

Сюжет серіалу
У центрі сюжету – блондинка і брюнетка. Блондинка – красива і впевнена в собі Бріджит, брюнетка – чуттєва Енні. Веселий сусід дівчат Нік, який закоханий в Бріджит, допомагає подругам навчити англійської мови їх аргентинського гостя Гектора. Останній вкрай погано володіє англійською, тому пізнавати ази мови тобі доведеться саме з ним.

Особливості серіалу:
•підходить для початківців
•всі діалоги побудовані на використанні найпоширеніших фраз і мовних кліше англійської мови
•актори – носії англійської говорять дуже чітко, повільно й виразно
•англійські субтитри
•захопливий і смішний сюжет

Ви не будете нудьгувати протягом всіх 30 серій, крім того, не втомишся від вивчення нових фраз і слів, переглядаючи в день по одній серії.

Є відео, нема субтитрів?

Якщо бажаєте переглянути серіал чи фільм до якого у вас немає субтитрів, відвідайте Толоку, сайт-торрент волонтерів, які самотужки озвучують фільми українською. Деколи при звантаженні потрібно буде зареєструватись – не нехтуйте цим, це дуже просто. Там можна звантажити потрібні субтитри.

Субтитри на міжнародному ресурсі opensubtitles.

Після звантаження субтитрів, змонтуйте їх у своєму відео-програвачі під час перегляду відео.

Дивитись короткометражки англійською

Коли немає часу, або не вистачає терпіння навіть на серіал, дивіться короткометражки:

Відвідайте filmsshort.com – там знайдіть що вам потрібно. Як альтернатива просто обирайте «Best shorts» (www.filmsshort.com/best-short-films/) щоб переглянути найкраще.

Також є варіант – дивитись короткі наукові доповіді на TED.com.

eshko_big_hor_cups_done