Де дивитись німецькі фільми і серіали онлайн із субтитрами?

Щоб знайти і подивитись фільми і відео німецькою з німецькими субтитрами, ви можете піти трьома шляхами.  І варто шукати саме фільми з німецькими, а не українськими субтитрами. Так ви скоріше вивчите німецьку (стаття про самостійне вивчення німецької), не відволікаючись на перехід від німецької мови до української. Тож ось ці шляхи:

Перший – спеціальні ресурси, які надають доступ (переважно безкоштовний) до фільмів німецькою з субтитрами.

Другий – самостійний пошук в мережі фільмів та серіалів німецькою.

Третій –  самостійно підключити субтитри німецькою до знайденого відео, це не складно, але ж зайва морока.

Дивіться правильно!

Перед тим як детально описати вам роботу з кожним із зазначених ресурсів, хочемо зробити наголос на те, що дивитись фільми іноземною мовою (німецькою в тому числі) потрібно правильно. Раніше ми описали як правильний дивитись фільми і серіали англійською мовою щоб було цікаво (ви отримували задоволення від перегляду, а не мучились) і корисно (ви вивчали іноземну мову, дивлячись цікаві відео). Цих же порад і рекомендації варто дотримуватись, дивлячись фільми німецькою з навчальною метою і просто для задоволення).

Якщо коротко, то:
– обирайте спочатку коротенькі (до 20 хв.) фільми, а потім довші – по мірі зростання вашого рівня німецької,
– обирайте фільми які будуть вам цікаві (любите комедії – шукайте і дивіться комедії, не мучтесь трилерами),
– користуйтесь словниками. Паперовим або електронними (для браузера, чи для планшетника).

Перейдемо до опису способів і ресурсів щоб дивитись фільми

Спеціальні сайти з відеофільмами німецькою

Найпростіший і найзручніший спосіб, як на мене – перший із згаданих. Наприклад, німецька ТРК «Західнонімецьке радіомовлення» на своєму сайті має ну дуже багато різних фільмів, серіалів та просто коротеньких цікавих сюжетів німецькою. Ось посилання на медіатеку з субтитрованими відео, там ще є аудіо.

А ось сторінка актуальних фільмів за різними розділами: за алфавітом (Sendungen A – Z), регіональні (Regional), інформативні(Information), культурознавчі (Kultur), освітні (Wissen), поради (Ratgeber), розважальні (Unterhaltung), дитячі (Kinder), документальні і репортажі (Dokumentation & Reportage), фільми і серіали (Film & Serie).

Просто перейдіть в розділ, який вас цікавить, оберіть відео, натисність «Video» – запуститься програвач відео, тоді натисніть кнопочку UT (від «UnterTiteln»  – субтитри німецькою). Все – маєте перегляд фільмів, відео чи серіалів німецькою мовою!
Також користуйтесь пошуком по сайту: введіть «mit Untertiteln» («із субтитрами»), або додайте ключове слово-тему яка вас цікавить в пошук і подивіться що буде)

Канали YouTube

Йдемо далі… Є ще спеціальний канал YouTube з субтитрованими фільмами німецькою. Ось посилання на канал.

Якщо вже знаєте англійську, то можна ускладнити задачу – ось канал фільмів німецькою з англійськими субтитрами.

Пошук  фільмів в Інтернеті

Другий спосіб – пошук у Гугл-Відео. Визначтесь з фільмом, який хочете подивитись із субтитрами німецькою (пам’ятайте про поради на початку). Введіть його назву в пошук Гугл по Відео (потрібно перейти на розділ «Відео», праворуч від «Усе» в початковому вікні пошуку Гугл) і додайте наприкінці «mit Untertiteln» – Гугл видасть вам все, що є мережі. Далі можна відсортувати фільми за бажаною тривалістю.
Дивіться детальніше на мал.:

Самостійний пошук фільмів німецькою з субтитрами
Самостійний пошук фільмів німецькою з субтитрами

Самостійно підключити субтитри

Субтитри німецькою для відео, яке вже є у вас, можна знайти на цьому сайті.

А для швидшого вибору німецьких фільмів, скористайтесь цим посиланням – це міжнародний каталог кращих німецьких фільмів (IMDB).

А також цим, це національний центр просування німецького кіно:

Успіхів! Не забудьте лайк, якщо вам сподобалась стаття!

 • Pingback: Вивчити німецьку мову самостійно – легко! | Живо.in.ua()

 • Ярослава Жук

  Дякую за чудову статтю, я її перечитувала багато разів. Але, на жаль, темі вона не дуже відповідає, адже на жодному посиланні я не знайшла фільмів чи серіалів, котрі можна дивитись онлайн, та ще й безкоштовно.Дуже корисне посилання на медіатеку, але там тільки передачі( Будь ласка, дайте перевірені посилання! Дякую

  • Що ж, описаний метод пошуку в Гугл працює на 100, перевірено) А з наданих посилань, тільки один канал Ютуб виявився дещо скороченим (багато відео, на жаль, видалили), а інший: http://goo.gl/KJnkPT – цілком актуальний. Там є фільми німецькою + деякі субтитровані, всього 68 відео. Має бути достатньо для початку) Далі, нещодавно знайшов український ресурс – fs.to , там є можливість обрати фільми німецькою мовою (оберіть “Фільми” (або серіалимультфільмитощо)-“Відео”-Мова–Інша–Німецька). Сподіваюся ці посилання вам допоможуть, приємного перегляду;)

 • Kovalchuk Bogdan

  Простіше простого ,

  1) німецькі пабліки “Вконтакті ” (http://vk.com/kino_sub ; http://vk.com/videos-22628997 і т.д )

  2) торент-трекер

  “Zona” (http://zona.ru/download.html ) , там можна дивитисьскачувати фільми а також вибирати країну виготовлення, озвучку та мову субтитрів )

  3) сайт torrentino.net , можливості майже такі як і у “Zonи” , але менш зручний.

  • Спасибі за актуалізацію!