9+ безкоштовних каналів для вивчення англійської на YouTube (оновлюється)

Легко і цікаво самостійно вивчити англійську онлайн вам допоможуть відео канали на YouTube.

Їхньою перевагою є:
вони безкоштовні, все що потрібно – бажання, комп’ютер, Інтернет. Все! Просто вибираєте канал, тему для вивчення і вперед! Постійно викладаються нові відео з новими темами;

– як правило, їх створюють носії англійської мови, що мають високий рівень володіння актуальною (живою) англійською мовою. Це їх перевага порівняно з академічними курсами, де можуть вивчати англійську лише по підручникам. Ви зможете тримати розмову з англомовними і бути на висоті, вас буде приємно слухати;

 – теми відео – дуже цікаві, щось не сподобалось? Не проблема, ви можете вибрати серед великого числа аналогічних освітніх каналів;

ви одразу вчитеся сприймати англійську на слух та читати: відео супроводжуються субтитрами. Можна зупинити/відматати назад те що вам не зрозуміло.

Нижче список 9-ти безкоштовних каналів YouTube з відео англійською мовою, які ви можете використовувати для навчання або просто для розваги:

1. Duncaninchina – канал харизматичного Dunkana, який в формі гри навчає англійської.
2. Learn English with Steve Ford – розглядаються прикладні аспекти англійської.
3. Business English Videos for ESL – корисний ресурс для вивчення бізнес-англійської.
4. Bbclearningenglish – канал BBC (британської широкомовної корпорації)
5. PodEnglish – канал міжнародної школи англійської мови «EF & Englishtown»
6. JenniferESL – канал викладачки Jennifer, де вона детально пояснює основні аспекти англійської.
7. Real English – канал де Mike навчає «Реальної англійської».
8. The Daily English Show – тут навчають англійської за допомогою шоу. Новозеландка Сара коментує англійською свої пригоди, з субтитрами.
9. Sozoexchange – тут добре подається матеріал для покращення вимови. Використовується метод «Shadow Talk», коли ви можете тренувати вимову, слідуючи за промовцем.

P.S. Як показує час ця сторінка є досить відвідуваною, тому в допомогу додатково навожу ще канали з уроками англійською для більшого вибору, щасти:

10.  Learn English with Emma [engVid] – особливістю є практичне спрямування уроків. Ви зможете знайти урок під конкретну ціль (телефонні розмови, презентація тощо) та освоїти його. Викладає Емма.

Що робити коли ви не розумієте, що вони говорять?

Якщо ви вважаєте що ще не готові до навчання англійської на рівні відеоканалів зі списку вище, то ось відеоканали змонтовані українськими викладачами.  Ви зможете вивчити англійську з початкового рівня.

Тут ви отримаєте ретельне пояснення важливих моментів та будете поступово освоювати англійську.

11. Уроки англійської від українки, яка живе в Канаді, Дарії Дзюби (її сайт http://www.enrucafe.com/uk). Окремо вона надає уроки як підготуватись до ЗНО з англійської мови: ось один з таких уроків (шукайте більше в її каналі).

12. Уроки англійської, розроблені українськими фахівцями, дуже доступно, зручно вчити навіть починаючи з нульвого рівня володіння.

Окремо, для підготовки до екзаменів IELTS, рекомендую:

IELTS Ryan – уроки підготовки до екзамену по програмі. Веде Раян Хігін, веде добре і зрозуміло!

Успіхів у вашому навчанні!

eshko_big_hor_cups_done

Читайте також:
Вивчити англійську онлайн – просто!
10 цікавих подкастів для самостійного вивчення англійської.
Книги англійською мовою.

… тут думки знаходять шлях до реалізації