10 цікавих подкастів для самостійного вивчення англійської

В нагоді при самостійному вивченні англійської вам стануть вебсайти з подкастами. Вони створені спеціально для навчання англійської через слухове і зорове сприймання інформації. Кожен такий подкаст  присвячений певній темі або історії. Нижче перелік цікавих подкастів з їхнім описом. Обирайте, який найбільш підходить вам та вивчайте англійську цікаво!   

1. listen-to-english.com – блог з аудіо подкастами справжнього (до мозку кісток)) британця з Бірмінгему. Чудова британська вимова, цікаві теми та веселий гумор – все це є тут. Всі подкасти можна зкачати разом з їх текстовим записом.

2. china232.com – подкаст, який ведуть двоє братів-канадців. Під час своїх подорожей світом, вони помітили, що багато людей для яких англійська не рідна мова, не правильно вживати її. Це виглядає так наче ці люди вчать англійську, але не вчаться говорити нею як ті для кого вона є рідною. Це сумно, кажуть вони і про свої подкасти додають: «ми намагаємось зробити найкрутіший, веселий і найкорисніший подкаст для вивчення англійської як другої іноземної у світі… Ми навчаємо нюансів сленгу і корисних англійських слів щоб підтримати розмову з носієм мови, дивитись фільми, читати, отримати кращу роботу і підготуватись до тестів типу IELTS, TOEIC та TOEFL.»

3. bbc.co.uk/learningenglish – спеціальна підбірка для вивчення англійської від української служби BBC (Британська телерадіомовна корпорація, заснована урядом Великобританії).

4. bbc.co.uk/podcasts – подкасти BBC. Відсортовані за темами з можливостю зручного пошуку.

5. bbc.co.uk/worldservice/learningenglish – ресурс з подкастами англійською для бізнесу, роботи тощо. Кожна з тем містить епізоди-подкасти пов’язані спільним сюжетом. Тобто цікаву для вас тему можна вивчати слухаючи епізоди про певну цікаву історію.

6.bbc.co.uk/sixminute – подкаст шестихвилинних роликів для вивчення англійської на різні теми від BBC.

7. learnenglish.britishcouncil.org – продкасти від Британської ради (британський урядовий департамент, що займається поширенням британської культури) на різні теми: для початкового рівня, про життя у Лондоні, журнали, кухню, культуру тощо.

8. speakingenglishpodcast.com – ресурс з відеоподкастами, які пояснють певні правила англійської мови.

9. voanews.com/learningenglish – новинні подкасти від Голосу Америки.

10. eslpod.com – зроблений професорами з Америки, які мають великий досвід навчання англійської як іноземної. Матеріал для кращого засвоєння подається не швидко з поясненням фраз та слів.

Читайте також: 9 безкоштовних каналів для вивчення англійської на YouTube.


… тут думки знаходять шлях до реалізації